Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE PRE VÁS » O NÁS


O nás

Naša spoločnosť za zaoberá veľkoobchodom a maloobchodom šperkov z pravého prírodného jantáru z baltickej oblasti z rodinnej šperkárskej dielne.

Dielňa bola založená pred viac ako 20 rokmi a pre jej pretrvávajúci úspech prináša produkty do všetkých kútov sveta. Šperky sa výborne predávajú v Európe, ale aj USA, či Japonsku. Rozsiahle vedomosti vo výrobe šperkov v baltickom regióne sa podpísali pod najvyššiu kvalitu a najlepšie ceny. Služby zázazníkovi a zmysel pre detail prispievajú k vysokej pridanej hodnote výrobku.

 

Prečo je výroba šperkov taká jedinečná?

-          Kvalita -  dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby jantárových šperkov

-          Dôvera -  rodinne založená dielňa

-          Tradície - pretrvávajúce a najstaršie tradície v šperkárskom remesle

 

Hodnoty

-          Zodpovednosť

-          Profesionálnosť

-          Etika

 

Niečo o jantárových šperkoch a jantári

Každý predaný šperk je z pravého prírodného jantáru, je majstrovským dielom remeselníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Šperkári sú taktiež pokračovatelia starého remesla. Zákazníci sú veľmi dôležití a ich spätná väzba neustále podnecuje vo vývoji a zlepšovaní šperkov. Jantár je vzácnym bohatstvom a preto je veľmi blízky ľudom, ktorí s ním pracujú. Jantár, s ktorým pracujú šperkári má rôzne farby: svetlý koňak, tmavý koňak, zlato-žltý od matnej k čírej farbe, zelený, hnedý, višňový.

NTVlNj