Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 

JANTÁR »

 

 

 

Vyhodnotenie našej Valentínskej súťaže:


Milí naši zákazníci a návštevníci našej stránky, prajem Vám krásneho a láskou naplneného VALENTÍNA. Nech sa všetky srdcia naplnia pocitom, že láska je ten najkrajší cit, ktorý môžeme prijímať a rozdávať:) 
Zároveň vyhodnocujeme aj našu súťaž o najkrajšie vyznanie lásky. Ďakujeme všetkým, Vaše city lásky boli vyjadrené z hĺbky duše a úprimne.
Naša spoločnosť GAUCO LIMITED, s.r.o. sa zhodla na víťazovi Jozefovi Durechovi.  Gratulujeme mu a za tie nádherné vyznania pre svoju manželku, získava unikátny jantárový náhrdelník - UNISEX


.

Sviatok sv. Valentína pripadá na 14. február. Je sviatkom všetkých zamilovaných a slávi sa už niekoľko desaťročí v rôznych kútoch sveta.

A kto bol sv. Valentín? Jedna z legiend vraví, že sv. Valentín bol kňaz žijúci v Ríme v 3. storočí. V tom čase vládol cisár Claudius II, ktorý bol známy svojimi megalománskymi túžbami a krutými vojnovými výpravami. Napadlo ho, že ženatí muži sú slabšími vojakmi, pretože sa musia starať o svoje rodiny, a tak zakázal v krajine manželstvo. Sv. Valentín však napriek zákazu ďalej zasnuboval a oddával zamilované páry. Keď sa to cisár dozvedel, za jeho snahu spájať životy zamilovaných sviatosťou celoživotnej lásky ho dal popraviť.
V dnešnej dobe sa na deň sv. Valentína zamilovaní obdarúvajú valentínkami a ďalšími romantickými darčekmi, aby vyjadrili hĺbku svojich ľúbostných citov. Tento sviatok má v sebe veľké čaro a aspoň kúsok z jeho posolstva by mal byť v každom dni počas celého roka.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDRlYz