Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 
 

 

 

 

Bellady

 

www.bellady.sk

 

U nás môžeže platiť pohodlne platobnou kartou pomocou PayPal


Najkrajšie dary pochádzajú z prírody
BLCHY, KLIEŠTE TRASTE SA, PRETOŽE JANTÁROVÁ KLIATBA NA VÁS PRICHÁDZA


 


 
 


KONTAKTY

GAUCO LIMITED, s.r.o.
Partizánska 840/16A
038 21 Mošovce
tel: +421 908 279 279
fax: skype:sperkyjantar
napíšte nám
IČO:46042181
DIČ: 2023191478

NOVINKY

arr3CERTIFIKÁT PRAVOSTI Z GEMOLOGICKÉHO LABORATÓRIAarr3STAROSTLIVOSŤ O JANTÁR8 zlatých pravidiel ako sa máme o jantár starať a čistiť ho!   Jantár je citlivý, preto sa musíme...

TOVAR V AKCII

Najpredávanejší

naša cena 10,00 €

»

Víťazom našej súťaže "BOJ O CLEOPATRU" sa stala pani so súťažným menom ADRIKA1211 s úctyhodným počtom lajkov 440. Posielame jej krásny vianočný darček - exkluzívny jantárový náhrdelník - CLEOPATRA http://www.sperkyjantar.sk/www-sperkyjantar-sk/eshop/12-1-NOVY-TOVAR/67-3-NAHRDELNIKY-PRE-DOSPELYCH/5/573-VITAZ-SUTAZE-BOJ-O-CLEOPATRU-NAHRDELNIK-KLASICKY-CLEOPATRA . Na druhom mieste sa umiestnila pani so súťažným menom IVETA HAKOŠOVÁ s taktiež úžasným počtom lajkov 221. Získava krásny nebrúsený jantárový náhrdelník http://www.sperkyjantar.sk/www-sperkyjantar-sk/10-SUTAZ-BOJ-O-CLEOPATRU/20-FINALOVE-KOLO . Tretie miesto obsadila pani s menom KATKAS3, ktorá získava jantárový prívesok.


Všetkým súťažiacim sa chceme poďakovať za ich vytrvalý BOJ O CLEOPATRU, za ich lajky, za ich vzácny čas, ktorý strávili nad kvízom.

Dúfame, že aj v budúcnosti sa zapojíte do podobných súťaží, už teraz máme naplánované ďalšie pre budúci rok. Chceme byť pre Vás výzvou, prinášať pre Vás nielen ponuku vzácnych jantárových šperkov, ale aj zábavu.


MzIyZj