Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 

JANTÁR »

Víťazom našej súťaže "BOJ O CLEOPATRU" sa stala pani so súťažným menom ADRIKA1211 s úctyhodným počtom lajkov 440. Posielame jej krásny vianočný darček - exkluzívny jantárový náhrdelník - CLEOPATRA http://www.sperkyjantar.sk/www-sperkyjantar-sk/eshop/12-1-NOVY-TOVAR/67-3-NAHRDELNIKY-PRE-DOSPELYCH/5/573-VITAZ-SUTAZE-BOJ-O-CLEOPATRU-NAHRDELNIK-KLASICKY-CLEOPATRA . Na druhom mieste sa umiestnila pani so súťažným menom IVETA HAKOŠOVÁ s taktiež úžasným počtom lajkov 221. Získava krásny nebrúsený jantárový náhrdelník http://www.sperkyjantar.sk/www-sperkyjantar-sk/10-SUTAZ-BOJ-O-CLEOPATRU/20-FINALOVE-KOLO . Tretie miesto obsadila pani s menom KATKAS3, ktorá získava jantárový prívesok.


Všetkým súťažiacim sa chceme poďakovať za ich vytrvalý BOJ O CLEOPATRU, za ich lajky, za ich vzácny čas, ktorý strávili nad kvízom.

Dúfame, že aj v budúcnosti sa zapojíte do podobných súťaží, už teraz máme naplánované ďalšie pre budúci rok. Chceme byť pre Vás výzvou, prinášať pre Vás nielen ponuku vzácnych jantárových šperkov, ale aj zábavu.


ZTk3NWNlYW