Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 
 

 

 

 

Bellady

 

www.bellady.sk

 

U nás môžeže platiť pohodlne platobnou kartou pomocou PayPal


Najkrajšie dary pochádzajú z prírody
BLCHY, KLIEŠTE TRASTE SA, PRETOŽE JANTÁROVÁ KLIATBA NA VÁS PRICHÁDZA


 


 
 


KONTAKTY

GAUCO LIMITED, s.r.o.
Partizánska 840/16A
038 21 Mošovce
tel: +421 908 279 279
fax: skype:sperkyjantar
napíšte nám
IČO:46042181
DIČ: 2023191478

NOVINKY

arr3CERTIFIKÁT PRAVOSTI Z GEMOLOGICKÉHO LABORATÓRIAarr3STAROSTLIVOSŤ O JANTÁR8 zlatých pravidiel ako sa máme o jantár starať a čistiť ho!   Jantár je citlivý, preto sa musíme...

TOVAR V AKCII

naša cena 6,67 €
naša cena 12,50 €

Najpredávanejší

naša cena 10,00 €

» SÚŤAŽE

GRATULUJEME NAŠIM JANTÁROVÝM VÍŤAZOM

 


Ďakujeme Vám milí zákazníci, že ste sa zúčastnili našej súťaže a že ste nám poslali naozaj krásne fotky a vyjadrenia. Je radostné pre nás počúvať, ako Vám jantár pomáhal, napr. pri prerezávaní zúbkov alebo pomáhal aj psíkom s neželanými hosťami, kliešťami. Rovnako je skvelé, že aj energia, ktorú jantár vyžaruje Vám dodávala silu a elán do života, ktorú človek dneška tak veľmi potrebuje.

 

Nebolo jednoduché vybrať víťaza našej súťaže a ďalších dvoch v poradí, pretože to boli fotky najmä s Vašimi najmenšími a každé bábätko alebo dieťatko s jeho nevinným, usmievavým pohľadom je krásne.  Po všetkých zváženiach sme našu súťaž vyhodnotili nasledovne:

 

Prvé miesto na nákup jantárových šperkov z našej aktuálnej ponuky, vo výške 70 € s DPH získava bábätko, ktoré hryzie do jabĺčka a ktoré nosí jantárik na nožičke.


 

Druhé miesto na nákup jantárových šperkov z našej aktuálnej ponuky, vo výške 50 €  s DPH získava dojímavá fotka mamičky s dieťatkom vo vrúcnom materskom objatí.

 

 

Tretie miesto na nákup jantárových šperkov z našej aktuálnej ponuky, vo výške 35 €  s DPH získava naša zákazníčka, ktorá súťažila spolu so svojim štvornohým miláčikom a ktorá veľmi pekne napísala svoj príbeh o jantári ako jej dodal dôležitú energiu dovolenky v letnom období a taktiež ochraňuje aj psíčka pred kliešťami.

 

 

 

Naša spoločnosť sa rozhodla udeliť špeciálnu cenu za najunikátnejšiu fotku do súťaže JANTÁR A ĽUDIA 2014, ktorá získava nákup jantárových šperkov v hodnote 50 € s DPH. Získava ju chlapec Maxim, ktorý miluje prírodu a už od ranného detstva sa zaujíma o minerály a nerasty.

 

Ostatných súťažiacich naša spoločnosť taktiež odmení a to 30 % zľavou, na nákup šperkov,  ktorú môžete využiť do konca tohoto roku 2014.

 


Gratulujeme víťazom súťaže a ešte raz všetkým ďakujeme za účasť. Už budúci rok čakajte opäť ďalšie kolo súťaže.

Anka Vladárová – obchodná riaditeľka www.sperkyjantar.sk a Alexander Vladár, konateľ spoločnosti GAUCO LIMITED,s.r.o.

M2I0Mm