Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 
 

 

 

 

Bellady

 

www.bellady.sk

 

U nás môžeže platiť pohodlne platobnou kartou pomocou PayPal


Najkrajšie dary pochádzajú z prírody
BLCHY, KLIEŠTE TRASTE SA, PRETOŽE JANTÁROVÁ KLIATBA NA VÁS PRICHÁDZA


 


 
 


KONTAKTY

GAUCO LIMITED, s.r.o.
Partizánska 840/16A
038 21 Mošovce
tel: +421 908 279 279
fax: skype:sperkyjantar
napíšte nám
IČO:46042181
DIČ: 2023191478

NOVINKY

arr3CERTIFIKÁT PRAVOSTI Z GEMOLOGICKÉHO LABORATÓRIAarr3STAROSTLIVOSŤ O JANTÁR8 zlatých pravidiel ako sa máme o jantár starať a čistiť ho!   Jantár je citlivý, preto sa musíme...

TOVAR V AKCII

naša cena 12,50 €
naša cena 6,67 €

Najpredávanejší

naša cena 10,00 €

» JANTÁROVÝ DRAK - AMBER DRAGON


Jantárový drak  -  Amber dragon - Legenda

Jediný na svete.

Za dávnych čias, v časoch, keď ľudia žili spolu s drakmi, bol každý z drakov spojený srdcom s panovníkom krajiny. Draci strážili a uchovávali všetky vzácnosti zeme.

 

Drak , strážil jantár.


Po smrti panovníka chceli ľudia jantárový poklad ukradnúť. Drak ho chránil a ľudia mu zo svojej chamtivosti, ubližovali.


Drak cítil že ľudstvo si so svojimi zatvrdnutými srdcami tento poklad nezaslúži.

Jeho srdce stvrdlo na kameň. Jantárový poklad uložil na tajné miesto niekde pod zem a aj sám sa niekde ukryl a tisíce rokov ho nik nevidel.

 

Ľuďom však začal jantár pre svoju magickú  silu chýbať a neprestajne ho hľadali.

Nikto ho nemohol nájsť, iba more z času na čas, vyplavilo pár kusov jantáru. Po stáročia ostal drak stratený, ľudstvo naňho zabudlo.


Pár jedincov nezabudlo na jedinečnosť a krásu jantáru. Po mnoho generácií ho hľadali. Po stopách vyplaveného jantáru, na pobrežiach morí všetkých kontinentov. Po starej jantárovej ceste vedúcej od severu na juh Európy. Stopy boli metúce, modré jantáre zanechal v Ázii, zelené v Amerike, mnoho v Rusku, ale vždy tie najčistejšie smerovali do Európy. Nikto ale nevedel kde sa jantárový drak naozaj ukryl.

My sme ho našli v samotnom srdci Európy, v panenskej prírode Gaderskej doliny,v absolútne čistej vode Blatnického potoka sme ho zazreli. Neviem prečo sme ho našli práve my, to on našiel nás. Jeho vrastené kamenné srdce nás uistilo že je to on. Zem mu za stáročia zobrala krídla, nohy a chvost.

Bolesť,  ktorú mu spôsobili ľudia mu zanechala dve tváre. On na to nezabudol, má v sebe kus dobra aj zla. Možno prišiel späť preto, aby nám ukázal cestu. Aby sme nezabudli na to, že to najlepšie pochádza z prírody.

Tri roky sme ho po maličkých kúskoch skladali. Tisícky malých jantárov mu vrátili jeho podobu. Jeho kamenné srdce je však chladné naďalej, ale poodhalil nám kus svojho pokladu, ktorý pre vás prinášame.

Zoznámte sa , Jantárový drak-amber dragon, jedinný na svete.

MDA4NmU5