Sme aj na facebooku

Sme aj na instagrame

V jantári sa spája očistná, oživujúca sila slnka a absorbujúca sila zeme, to mu dáva ukľudňujúci, povzbudivý a integrujúci účinok. Jeho projektívna sila prináša šťastie, krásu a lásku, lieči a ochraňuje.Detské jantárové šperky - zdravá pomoc z prírody

 

Najlepšia ponuka jantáru na slovenskom trhu


 


 

 


 
 

 

 

 

Bellady

 

www.bellady.sk

 

U nás môžeže platiť pohodlne platobnou kartou pomocou PayPal


Najkrajšie dary pochádzajú z prírody
BLCHY, KLIEŠTE TRASTE SA, PRETOŽE JANTÁROVÁ KLIATBA NA VÁS PRICHÁDZA


 


 
 


KONTAKTY

GAUCO LIMITED, s.r.o.
Partizánska 840/16A
038 21 Mošovce
tel: +421 908 279 279
fax: skype:sperkyjantar
napíšte nám
IČO:46042181
DIČ: 2023191478

NOVINKY

arr3CERTIFIKÁT PRAVOSTI Z GEMOLOGICKÉHO LABORATÓRIAarr3STAROSTLIVOSŤ O JANTÁR8 zlatých pravidiel ako sa máme o jantár starať a čistiť ho!   Jantár je citlivý, preto sa musíme...

TOVAR V AKCII

Najpredávanejší

naša cena 10,00 €

DETSKÉ JANTÁROVÉ NÁHRDELNÍKY

DETSKÉ JANTÁROVÉ náhrdelníky a náramky si môžete kúpiť v našom e-shope v detských jantárových šperkoch

 

 

DETSKÉ JANTÁROVÉ náhrdelníky a náramky z baltickej oblasti sú prastarým liekom pri prerezávaní zúbkov u bábätiek. Sú ideálnym riešením a prírodnou metódou v starostlivosti o Vaše dieťa počas obdobia prerezávania zúbkov. Jantár je prírodné analgetikum a má protizápalové vlastnosti a tiež pomáha pri bolesti. Jantár sa na pokožke zohrieva, pričom teplo spôsobuje, že sa z jantáru uvoľňujú kúsky liečivých olejov.

(detail detského náhrdelníka n098 v detských jantárových šperkoch)

 

MÁ NAOZAJ DETSKÝ JANTÁROVÝ NÁHRDELNÍK  TAKÉTO VLASTNOSTI

Áno naozaj. Menej slín, menej plaču a viac spánku. Baltický jantár obsahuje kyselinu jantárovú, ktorá je prírodným komponentom v tkanivách rastlín a preto má pozitívny efekt na náš bunkový metabolizmus.

Detský jantárový náhrdelník sa používa na nosenie, nie na žutie!!! Mal by sa sňať pri nočnom spánku a tiež, keď je dieťa bez dozoru!!

 

JE ROZDIEL VO FARBE JANTÁRU DOLEŽITÝ

Z terapeutického hľadiska nie je rozdiel, či je jantár svetlého  alebo tmavého odtieňa. Z pohľadu štýlu sú tmavšie farby viac populárne pre chlapcaov, zatiaľ čo pre dievčatá sú trendovejšie svetlejšie odtiene.  MOŽE MOJE DIEŤA ŽUVAŤ TENTO NÁHRDELNÍK? Detský jantárový náhrdelník sa používa na nosenie, nie na žutie!!!!! Mal by sa sňať pri nočnom spánku a tiež, keď je dieťa bez dozoru!!

 

 

SÚ DETSKÉ JANTÁROVÉ NÁHRDELNÍKY BEZPEČNÉ

Bezpečnosť je prioritou  pri výrobe náhrdelníkov.  Niť je pevná a jednotlivé jantárové korálky sú spredu a zozadu istené uzlom, aby sa pri náhodnom roztrhnutí  nerozleteli.  Koncovka sa ľahučko zapína aj odopína.

 

ČO JE NA BALTICKOM JANTÁRI TAKÉ MAGICKÉ?

Baltický jantár obsahuje 3-8% kyseliny jantárovej,  ktorá  sa používa ako liečivá zložka v dnešnej medicíne. Najväčší podiel tejto kyseliny sa nachádza  na povrchu jantáru – vonkajšia vrstva  jantáru.

 

VEDA

 

Pozitívny vplyv kyseliny jantárovej  je vedecký dokázaný . Svedčia o tom vedecké poznatky víťaza Nobelovej ceny, Roberta Kocha a tiež súčasné vedecké výskumy.  Stromy v prírode využívajú živicu ako prírodné antibiotikum proti infekciám, vírusom a fyzickým útokom.  Využívajú ju ako ochranný plášť pred poraneniami. V dnešnej dobe táto živica zmineralizovala a jej liečivé účinky sa  v jantári  zachytili.  Jantárová živica  z jantárového kamienka prechádza teplou pokožkou dovnútra.

Jantár je taktiež elektronegatívny a produkuje negatívnu ionizáciu  a pri styku s pokožkou táto ionizácia pomáha odháňať nemoci. Starovekí Egypťania  používali živicu na zabalzamovanie, doktori počas  občianskych vojen siahli po živici  zo stromov ako dezinfekcii , pretože nemali práve nič po ruke.  Takto bolo zachránených veľa životov.

 

REFERENCIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV - KLIKNITE NA SPODNÝ OBRÁZOK

 

 

 

 

 

 

 

AKO NÁM BALTICKÝ JANTÁR MOŽE POMOCŤ

 

-          Baltický jantár umožňuje telu, aby sa liečilo samo

 

-          Vyžaruje  upokojujúcu energiu a absorbuje negatívnu energiu, preto ho musíme často čistiť

 

-          Upokojuje nervy a stimuluje intelekt

 

-          Uvoľňuje éterické a fyzikálne energie, čistí životné prostredie

 

-          Úspešne pomáha v liečbe  ľadvín a mechúra

 

-          Prináša rozvahu

 

-          Má imunologické  vlastnosti

 

-          Znižuje bolesti zubov

 

-          Má protizápalové a terapeutické vlastnosti

Prečítajte si zaujímavý článok z ronomovaného časopisu MAMA A JA o jantári na zúbky 

 

8 zlatých pravidiel ako sa máme o jantár starať a čistiť ho!

Jantár je citlivý, preto sa musíme o neho starať s úctou. Existujú určité pravidlá ako sa starať o jantár, aby zostal v perfektnom stave:

1. Nenechávajte jantár na priamom slnku.

2. Vždy použite parfém alebo sprej na vlasy skôr ako si na seba dáte jantárový šperk.

3. Neumývajte riad alebo neperte prádlo s jantárovým šperkom.

4.  Vyvarujte sa styku jantáru s chemikáliami.

5. Ak nosíte jantár stále, tak ho často čistite.

6. Odporúčame jantár vyčistiť v roztoku vody cca 1,5 dcl s 1 lyžicou soli najlepšie morskou (bude plávať - tak tiež zistíte, že je jantár pravý). Nechať ho tam "plávať" cca 30 minúť.  Potom opláchnuť vlažnou vodou. Nechať na utierke voľne vysušiť. Nakoniec ho treba nachvíľu nabiť na slniečku NEPRIAMOM (za oknom). Touto procedúrou pomáhate jantáru, aby sa nevyčerpával, pretože Vás lieči a ochraňuje od negatívnej energie. Pokiaľ nosíte jantár stále, tak túto procedúru odporúčame opakovať raz za mesiac.

7. Jantár môžete krásne vyleštiť panenským olivovým olejom. Stačí jedna kvapka na prst, ktorým olej vmasírujete do šperku. Ak by ste mali na šperku veľa oleja, trošku ho zotrite utierkou. Jantár si zoberie toľko oleja na vyleštenie, koľko treba.

8. Ďalšia metóda na vyleštenie jantáru je metóda s použitím ovčej vlny.


 

Život s jantárom je krásnyVolám sa Jurko a rád by som Vám vyrozprával môj jantárový príbeh.

Na svet som sa pýtal presne na Prvý sviatok vianočný, ale von som vyliezol až na Štefana, 26. 12. Prvé momenty na tomto svete boli skvelé. Maminka mi dávala len to najlepšie, jej sladulinké mliečko, od ktorého som sa nevedel odtrhnúť. Dobre som rástol, veľa papal, veľa spal, život som si vychutnával na plné obrátky, až pokiaľ neprišiel ten čas, kedy sa mi začali prerezávať zúbky.


S týmto nepríjemným stavom som nerátal. Hlava sa mi točila, pretože som mával vysoké horúčky Cry Plienky som mal podchvíľou plné od riedkej stolice až ma z toho všetko štípaloFrown Taktiež som zažíval nepríjemnosti počas očkovaní, horel som po nich ako oheňFrown Trápenie to bolo riadne. Nechápal som to, veď na začiatku to vyzeralo tak nádherne. 

 

Našťastie mám jedinečnú maminku a tá moju bolesť vyliečila. V mojich 10-11 mesiacoch začala pracovať s jantárom. Dozvedeli sme sa, že vo svete sa najviac predáva práve pre bábätká, aby ich nesužovali zúbky. Ihneď mi jeden nádherný náhrdelník vo všetkých farbách jantáru dala na krk. „Jej“, potešil som sa, už mi hádam bude dobre a moje zúbky sa prerežú jedna radosť. A naozaj, jeho sila mi pomohla. Jantárik sa na mne zohrieval a jeho liečivá sila putovala dovnútra, aby mi liečila boľavé zúbky. Práve mi mali vyliezať tie najťažšie prerezávajúce zúbky, očné a stoličky, ale ani neviem ako vyšli von. Ja som už viac spomínané trápenia nezažíval. S pusou plnou krásnych, zdravých zúbkov som rozdával všade tie najkrajšie úsmevy a život bol opäť krásny.


Taktiež aj ďalšie očkovania prebehli bez horúčok, verím, že aj tu zabral môj dobrý priateľ – jantár.


Dnes som už škôlkár, a môj jantár nosím stále, pretože viem, že mi naďalej pomáha a taktiež mi pristane.

To som ja, Jurko na spodnej fotke a aj na viacerých na tejto stránke. 

 

Dôležitý bezpečnostný oznam

Dozerajte na Vaše dieťa počas nosenia detského jantárového náhrdelníka. Je totiž vyrobený na nosenie, nie na žutie! Môže sa pretrhnúť pod silným tlakom. Detský náhrdelník by sa mal sňať počas spánku a keď je dieťa bez dozoru!!! My (GAUCO LIMITED, s.r.o.) neberieme zodpovednosť za žiadne ujmy spôsobené nesprávnym zaobchádzaním s našim produktom. GAUCO LIMITED, s.r.o.,  ktorý sa podieľa na vytváraní, produkovaní a službách na týchto internetových stránkach, nenesú zodpovednosť za žiadne priame, nepriame, náhodné, trestné škody vyplývajúce z prístupu a používania tejto internetovej stránky a ich produktov.

Informácie poskytované na www.sperkyjantar.sk slúžia  na poskytovanie informačných a vzdelávacích účelov  nie sú určené na lekárske liečenie ani na určenie diagnózy.  Neberieme zodpovednosť za liečbu žiadnej choroby.


Nebezpečné pre deti do 3 rokov! Môže obsahovať drobné a ostré časti!

Obsahuje malé diely

 

 

 

 

 

NjZkNm